Čo o nás a štúdiu angličtiny hovoria naši študenti


Aké sú najväčšie výhody štúdia?


uvodzovky male zelene"Najväčších výhod vnímam hneď niekoľko: - hodinu môžem mať prakticky kdekoľvek, kde mám pripojenie na internet - počas hodiny sa celých 60 min. rozpráva len po anglicky, čo mi na všetkých doterajších skúsenostiach s jazykovkami, ktoré som mal, chýbalo."

Tomáš K.


"a) flexibilita nastaviť si čas aj mimo štandarných hodín b) rozumná cena c) učenie z domu d) veľmi príjemný lektor"

Roman K.


"Netreba nikam cestovat. Jednoduchá komunikácia ohľadom zmeny termínov. Priama komunikácia s lektorom ohľadom organizačných hodín."

Vladimír K.


"1) Komfortné štúdium z domu 2) Zahraničný lektor - vynikajúca lektorka (April), ktorá nielenže perfektne hovorí anglicky, ale dokáže naučiť a motivovať študenta tak, že sa rýchlo zlepšuje. Vysoko pozitívne hodnotím jej profesionálny prístup (príprava na hodiny, pútavosť výuky, používanie príkladov,...) a zodpovednosť.3) Možnosť dohodnúť si náhradný termín v prípade zaneprázdnenosti študenta. "

Ľubica K.


"mobilita (možnosť vykonať lekciu na akomkoľvek mieste s prístupom kvalitného internetu), možnosť zrušiť lekciu bez straty financií (pri dodržanie podmienok), šetrenie času cestovaním, mať kvalitné štúdium aj v prípade bývania mimo veľkých obci (bývanie na lazoch), anglicky hovoriaci lektori (nutnosť sa zlepšovať v angličtine a nespoliehanie sa na výklad v slovenčine), nie je potreba investovať do drahých knižiek a pracovných zošitov."

Daniel B.


"výhoda učenia cez skype s Michelle a Jill bola, že keď sme sa nerozumeli, nemohol som použiť slovenčinu a musel som to skúsiť znovu v angličtine."

Štefan B.


"individuálny prístup, domáce prostredie, flexibilita nastavenia hodín, možnost prekladu hodiny"

Kristína M.


V čom si myslíte, že ste zaznamenali najväčší pokrok počas štúdia?


uvodzovky male zelene"Najväčší pokrok vidím v tom, že sa už prestávam tak báť rozprávať po anglicky aj keď ešte nie všetko poviem správne. Nejako sa začať musí a keď niečo neviem tak si to nájdem aj počas hodiny v slovníku, ale podstatné je, že stále musím hovoriť po anglicky. Ďalšou vecou, čo vnímam ako svoj pokrok je, že som si osvojil niektoré hlavné frázy pri komunikácie a myslím bežnej komunikácií."

Tomáš K.


"hlavne v konverzacii samotnej, už som viac osmeleny a nebojim sa tak ako na začiatku niečo povedať, ale stále sa však nájdu obavy, som často dlhšie ticho lebo sa bojím povedať to zle, alebo len gúglim slovíčka a to je aj moja chyba."

Roman K.


"Na kurz som sa prihlásil kvôli zlepšeniu komunikácie. Toto aj splnilo očakávania."

Vladimír K."V konverzácii a vyjadrovacích schopnostiach - väčšia slovná zásoba, väčšia sebaistota pri používaní anglického jazyka v pracovnej oblasti."

Ľubica K."v komunikácii a porozumeniu hovoreného slova."

Daniel B."lepšie sa vyjadrujem a precvičila som si aj gramatiku"

Kristína M.Ako hodnotíte lektorku?


uvodzovky male zelene"Lektorka ku mne pristupuje presne tak ako potrebujem. Vzhľadom na moju prácu a vyťaženie hodiny orientuje tak ako potrebujem a berie ohľad nato, že sa učím len počas lekcie."

Tomáš K.


"Michelle je SUPER ! je milá, veselá, priateľská, a to pomáha sa viac osmeliť a napredovať a tešiť sa na každú hodinu."

Roman K.

 

"Lektorka má príjemné vystupovanie, tempo výučby bolo stíhateľne."

Vladimír K.

 

"Ja musím lektorku pochváliť, nakoľko som už mala pred ňou iné lektorky a môžem teda porovnať. April ich vysoko prevyšuje ako po odbornej stránke, tak po ľudskej stránke. Napriek tomu, že je mladá, tak má veľa odborných znalostí z rôznych oblastí a pôsobí ako skúsený lektor. Konverzačné témy ako aj gramatiku vie podať veľmi zrozumiteľným spôsobom a pri výuke používa veľa príkladov. Nemám jej čo vytknúť. Z môjho pohľadu je to vysoko profesionálna lektorka, ktorej štýl výuky mi plne vyhovuje."

Ľubica K.


"páčilo: príjemné vystupovanie, príjemný hlas, ochota donekonečna opakovať veci, čo už raz vysvetlila, humor"

Daniel B.


"lektorky sú veľmi milé, majú profesionálny prístup, ochotne všetko vysvetliť a pomôcť"

Kristína M.

 

Hodnotenie Skypeanglictina.sk


uvodzovky male zelene"Toto je určite spôsob pre ľudí ktorí sú na tom ako ja, čas im neumožňuje sa príliš venovať angličtine a pritom potrebujú hlavne rozprávať. Toto je určite ten spôsob. Mne osobne pomohlo resp. pomáha prekonať tu bariéru strachu z toho začať rozprávať."

Tomáš K.


"flexibilita, vynikajúca povaha lektorky a kvalitná konverzácia zo života, pomáhajú aspoň na pár hodín adaptovať sa do EN prostredia a zvykať si na konverzáciu čím ďalej viac."

Roman K.


"Skype angličtinu odporúčam všetkým zaneprázdneným ľuďom, ktorí sú pracovne vyťažení a nemajú čas cestovať do jazykových škôl. Je vhodná pre ľudí, ktorí uprednostňujú individuálny prístup a chcú sa učiť pekne z tepla domova. Naviac, musím vyzdvihnúť kvalitu lektorov, ktorí vysoko prevyšujú bežných lektorov z tunajších jazykových škôl (príprava na hodiny, motivácia, štýl výučby)."

Ľubica K.


"Výučba cez skype,ti ušetri čas (doprava, parkovanie) a peniaze (cena kurzu, parkovanie v meste), lektor sa venuje len tebe, nemusíš sa o nič starať, všetko ti v rámci ceny poskytnú. V prípade nejakých neočakávaných udalosti možnosť v predstihu zrušiť lekciu bez straty zaplatenej lekcie. Nemusíš sa stresovať v cudzom prostredí, si doma alebo tam kde ti je príjemne."

Daniel B.


"pokial by niekto hladal zlepsit svoju anglictinu z pohodlia domova urcite je to skvela volba"

Kristína M.

Adresa
Orlové 123, 017 01 Považská Bystrica
Telefón
0915 119 679
Email
info@skypeanglictina.sk
Web
http://skypeanglictina.sk
Skype
skypeanglictina.sk