Skype konverzácie

Jedinou cestou, ako si osvojiť cudzí jazyk, je ho používať. Bez toho to jednoducho nejde. Pravidelné konverzácie nie sú určené iba pre tých, čo si chcú zlepšiť angličtinu. Anglická konverzácia cez skype vám takisto pomôže udržiavať si svoje jazykové schopnosti. Skype konverzáciu sú cenovo a časovo najlepšie riešenie.

skype anglictina
anglictina cez skype

Kurz angličtiny cez skype

Kurzy angličtiny cez skype sa veľmi nelíšia od tých tradičných. To, že sa študent a učiteľ nenachádzajú v jednej miestnosti, či dokonca v rovnakom mieste, dnes vďaka moderným technológiám nie je žiadny problém. Kurz angličtiny cez skype vám ušetrí nemalé množstvo času - nemusíte nikam dochádzať. A navyše je to také pohodlné...

Skupinové kurzy cez skype

V najlť epšom prípade sú v kurze iba študent a učiteľ. Takto sa môže učiteľ plne venovať potrebám jedného žiaka. Takéto kurzy sú však prirodzene drahšie. Pokiaľ chcete ušetriť, zvoľte si skupinové kurzy angličtiny cez skype. Pri takomto kurze môžu študenti sedieť za jedným počítačom či byť prepojený z viacerých počítačov. To je na vás. Z dôvodu kvality výučby obmedzujeme počeť študentov v jednom kurze na troch.

kurz anglictiny
big skiiip 4

Príprava na pohovor cez skype

Čaká vás pohovor a potrebuje si osviežiť svoje znalosti angličtiny? Angličtina cez skype je v tomto prípade jasnou voľbou. Vďaka vysokej flexibilite kurzov si môžete nastaviť intenzívnosť podľa potreby. Máte pohovor už budúci týždeň? Určite spolu nájdeme riešenie.

us vlajka

Call us at:

0915 119 679

 

sk vlajka

Zavolajte nám:

0948 641 372

Adresa
Orlové 123, 017 01 Považská Bystrica
Telefón
0915 119 679
Email
info@skypeanglictina.sk
Web
http://skypeanglictina.sk
Skype
skypeanglictina.sk