4 dôvody, prečo sa učiť po anglicky cez skype

Otázka je jednoduchá. Buď dáte prednosť klasickej jazykovke, alebo nám. Našou úlohou je vás presvedčiť, že skúsiť niečo nové má svoj zmysel. Angličtina cez skype sa vďaka rýchlemu napredovaniu technológií (presnejšie rýchlosti internetu) stáva relevantnou náhradou klasického vyučovacieho procesu.

 

Poďme sa pozrieť na 4 hlavné dôvody, prečo si myslím, že učiť sa po anglicky cez skype by vás mohlo zaujať.

1) Angličtina cez skype je lacná

Cenovú výhodnosť angličtiny cez skype považujeme za hlavný argument, prečo sa rozhodnúť pre túto formu štúdia. Na prvý pohľad však skype angličtina nemusí vyzerať cenovo zaujímavo. Tento dojem vzniká, pretože že sa neporovnávajú rovnaké veci. Skype angličtina väčšinou prebieha formou individuálnych kurzov (nie je to však pravidlo). Bežné kurzy angličtiny sú najmä skupinové. Je jasné, že kurz s 10 študentmi bude lacnejší ako kurz, keď na jedného učiteľa pripadá jeden žiak. Verte však tomu,že pri individuálnom kurze sa toho naučíte podstatne viac.

Ceny klasických individuálnych kurzov sú niekedy až dvojnásobne drahšie ako skype kurzy.

2) Ušetríte množstvo času

Pri štúdiu angličtiny cez skype využívate svoj čas maximálne efektívne. Netrávite žiadny čas dochádzaním do jazykovej školy. Skypovať môžete z pohodlia domova, práce či z akéhokoľvek iného miesta, ktoré má dostatočne kvalitné pripojenie na internet. Dnes je dostupnosť internetu veľmi dobrá, takže hodiny angličtiny môžete lepšie zasadiť do svojho denného režimu.

Ušetríte nielen čas, ale aj peniaze. Opäť. Veď ako sa hovorí, čas sú peniaze. Do ceny bežných kurzov je preto potrebné prirátať aj množstvo drobných výdavkov, na ktoré často zabúdame.

3) Je to pohodlné

Všetko, čo ku angličtine cez skype potrebujete, je počítač, slúchadlá s mikrofónom, pripojenie na internet a nainštalovaný program skype. Namiesto klasického počítača môžete použiť aj tablet. V prípade núdze dokonca smartfón.

Počítač či tablet je dnes už v každej domácnosti. To isté môžeme povedať o internete. Slúchadlá s mikrofónom kúpite ľahko na internete už za zopár eur. Skype si na počítači či tablete nainštalujete v priebehu pár minút. A vôbec pritom nemusíte byť technicky zdatní.

To isté platí pri práci zo skypom. Je to jednoduché. Na úvod vám náš lektor či lektorka vždy ukážu základy práce so skypom. Naozaj sa ničoho nemusí obávať.

Množstvo ľudí si angličtinu cez skype vychvaľuje najmä preto, že im prináša slobodu. Konverzovať so svojím učiteľom angličtiny môžete v obývačke, kuchyni či dokonca z pohodlia postele.

4) Nie je to iba o telefonovaní

A dokonca ani o video hovoroch. Skype toho ponúka viac. Pre výučbu angličtiny je najdôležitejšia možnosť zdieľania obrazoviek či okien. Vďaka tomuto užitočnému nástroju je interakcia medzi učiteľom a študentom o pár úrovní vyššia. Žiak a učiteľ môžu pozerať rovnaké video či fotografie – toto nahrádza dataprojektor z klasických kurzov. Takisto sa spolu s učiteľom môžete pozerať na rovnakú učebnicu, na rovnaký dokument, do ktorého môže písať a učiteľ vás následne môže opravovať.

5) Skúsiť to môžete úplne zadarmo

Plne chápame, že skype angličtina nemusí vyhovať každému. Nechceme, aby ste zbytočne vyhadzovali peniaze a vstupovali do neznámej oblasti. Preto vám ponúkame úplne zadarmo skúšobnú hodinu. Nič nemôžete stratiť. Stačí vyplniť formulár.

Adresa
Orlové 123, 017 01 Považská Bystrica
Telefón
0915 119 679
Email
info@skypeanglictina.sk
Web
http://skypeanglictina.sk
Skype
skypeanglictina.sk